Zebra Ciklet Balığı Ve Özellikleri | Zebra Ciklet Balığı Nasıl Üreme Yapar?

Sponsorlu bağlantılar

Zebra ciklet balığının beyaz fon üzerine siyah dik çizgileri olan bir ciklet türüdür.Erkeklerin karın yüzgeçleri dişilere göre daha uzundur.Etçil ve otçul bir balıktır,daha çok otçul yemleri yerler.Akvaryum içerisindeki bitkileri yerler.Yumurtlama döneminde kovuk veya saksılara 600 ile 1000 yumurta arasında bırakırlar,diğer ciklet balıkları ile daha barışçıl geçinen bir ciklet türüdür.18 ile 25 cm arasında boyları uzar,su sıcaklığının 22 ile 30 derece arasında tutulması gerekmektedir.En az 200 litrelik akvaryumlarda beslenmelidirler.

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Sponsorlu bağlantılar

Zebra Ciklet Balığı Ve Özellikleri | Zebra Ciklet Balığı Nasıl Üreme Yapar? yazısına ait etiketler : , , , , ,

Nasıl Buldunuz?

zebra ciklet , zebra balığı nasıl ürer , zebra ciklet üreme , zebra balığı özellikleri , zebra çiklet özellikleri , zebra özellikleri çiftleşmesi , zebra balıklarının özellikleri , beyaz zebra balığı üreme , zebra ciklet balığı nasıl yavru yapar , zebra baliklari nasilciftlesir

Yorum Yapmayı İhmal Etmeyin.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

Zebra Ciklet Balığı Ve Özellikleri | Zebra Ciklet Balığı Nasıl Üreme Yapar? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.